Ruszyła sprzedaż walentynkowych czekoladek w Osace

Biznes

W Japonii w Walentynki zwyczajowo kobiety obdarowują mężczyzn czekoladkami. Istnieją różne rodzaje czekoladek, od najprostszych, które wręcza się kolegom z pracy, przez bardzo eleganckie czy wreszcie – po ręcznie robione z zakupionych wcześniej specjalnych składników, tylko dla ukochanego. 

W domu towarowym w Osace rozpoczął się walentynkowy sezon sprzedaży słodkości. W tym roku z należytą pieczołowitością wdrożone zostały środki zapobiegania infekcjom, na przykład usprawnienie sprzedaży internetowej. W domu towarowym Kintetsu „Abeno Harukas Kintetsu Main Store” w Abeno-ku w Osace, 19 stycznia rozpoczął się czas wzmożonej rywalizacji w branży walentynkowej. W obiekcie dostępnych było około 110 marek z Japonii i z zagranicy, a klienci gromadzili się od samego otwarcia. 

Każdego roku dostępny był katalog w wersji papierowej, który przedstawiał zdjęcia walentynkowych prezentów na miejscu, jednak w tym roku pomysł zaniechano ze względu na ryzyko zarażenia koronawirusem, ponieważ wiele osób dotykało katalogu. Większy niż dotychczas nacisk został położony na sprzedaż czekoladek w Internecie. Yuka Inoue, odpowiedzialna za public relations w domu towarowym Kintetsu, powiedziała, że właśnie dlatego, że znajdujemy się w gorzkim położeniu pandemicznym, pragnie aby każdy mógł cieszyć się słodką czekoladą, która choć trochę rozproszy mroki codzienności. 

[su_heading]Powiązane artykuły[/su_heading]

タイトルとURLをコピーしました