Rządowa Kampania „GO TO”

Biznes

POBUDZENIE GOSPODARKI PRZEZ KRAJOWE PODRÓŻE

Od 22 lipca rusza kampania „Go To”, dzięki której Japończycy będą mogli za mniejsze niż dotychczas kwoty podróżować po swoim kraju. Rządowy projekt ma za zadanie nie tylko stymulować gospodarkę poprzez podróże krajowe, ale także przywrócić poczucie bezpieczeństwa społeczności. Oprócz tego, daje również nadzieję na zrekompensowanie utraconych zysków z igrzysk Olimpijskich 2020 i wpływu COVID-19 na przemysł turystyczny chociaż w pewnym stopniu. Jednak ośrodki oferujące zakwaterowanie będą zobowiązane do podjęcia odpowiednich środków ostrożności. Minister ds. Ziemi, Infrastruktury, Transportu i Turystyki Akabane nakazał wdrożyć kontrolę zakażeń.

„Go To” to nazwa zbiorcza dla mniejszych projektów obejmujących wszystkie obszary krajowych podróży w Japonii. Aby rabaty były ważne, trzeba dokonać rezerwacji w okresie kampanii. Nazwa każdego z tych mniejszych projektów to:

1) Kampania „Go To Travel” (około 50% zniżki do 20 000 jenów) Specjalne pakiety 50% będą dostępne za pośrednictwem biur rezerwacji turystycznych. Niestety chwilowo niemożliwe są podróże do i z Tokio z powodu wzrastającej liczby zakażeń.

2) Kampania „Go To Eat” (około 20% zniżki) – kupony do restauracji nabywane poprzez rezerwacje online. Jest to specjalny system punktowy, który daje maksymalnie 1000 jenów na osobę.

3) Kampania „Go To Event” – bilety na imprezy i rozrywkę mogą być obniżone do 20%.

4) Kampania „Go To Shotengai” gdzie firmy mogą uzyskać fundusze na lokalne wydarzenia, które obejmują sprzedaż odzieży, żywności, produktów itp.

5) Kampania „Go To Promotion” – działania promocyjne na rzecz kampanii Go To również będą wsparte środkami finansowymi.

タイトルとURLをコピーしました